Par mums

Kvalitatīvi un droši telekomunikāciju sakari ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ietekmē uzņēmuma konkurētspēju pasaules tirgū.

CSC TELECOM SIA ir uzticams, ilgtspējīgs un veiksmīgs licencēts operators ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi. Viens no mūsu galvenajiem produktiem ir izdevīgs viesabonēšanas pakalpojums balss un datu ierīcēm. Šobrīd ir pieslēgtas vairāk nekā 4 miljoni aktīvas SIM kartes TravelSim, katru mēnesi mūsu tīklam pievienojas vairāk nekā 25 000 aktīvu lietotāju.

Kompānijas CSC TELECOM starptautiskais tīkls nodrošina kvalitatīvus sakarus jebkurā vietā pasaulē, pateicoties sadarbībai ar vadošajām Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas, ASV un citu valstu telekomunikāciju kompānijām. CSC TELECOM stingri ievēro starptautiskos standartus, kas nodrošina visaugstāko sakaru kvalitāti.

Kompānija CSC TELECOM ir uzticams partneris, un tā garantē lielisku sniegto pakalpojumu kvalitāti. Turklāt mēs ātri reaģējam uz izmaiņām telekomunikāciju pakalpojumu tirgū un nepārtraukti attīstām savas tehnoloģijas.

Sazinieties ar mums

Zvaniet mums: +371 66 222 111 (darba dienās 9:00-18:00, GMT+2) vai +372 68 68 000 (24/7, RUS, ENG)

vai rakstiet: travelsim@csc.lv

Jurid. un pasta adrese: Cēsu iela 31-k3, Rīga, Latvija, LV-1012